۱۳۹۸/۰۴/۰۲

افزایش بازدید پست تلگرام

در این مطلب میخواهیم ببینیم چطور میتوانیم ویوی تلگرام خود را افزایش دهیم. زمانیکه شما صاحب کسب و کاری هستید یا به هر دلیل دیگری کانال تلگرامی درست کرده اید ، برایتان مهم است که پستهای تلگرامتان بازدید بالایی داشته باشند. افزایش بازدید پست تلگرام یعنی افزایش بازدید کانال. پس بدیهی است برای اینکه ویوی پستهای خود را افزایش دهید، باید کانال تلگرام شما مخاطبین زیادی داشته باشد. هرچه تعداد مخاطبین کانال تلگرام بیشتر باشد، بازدید پستها هم بالاتر میرود.

به علاوه در صورتیکه پست شما برای کاربرانتان مفید باشد، ممکن است آن را برای دیگر دوستان خود بفرستند و به افزایش بازدید کانال تلگرام شما کمک کنند.

پس تا اینجای کار فهمیدیم که باید کارهای زیر را انجام دهیم تا بازدید پستهای تلگرام بالا برود:

  1. بالابردن ممبر کانال تلگرام
  2. افزایش بازدید کانال تلگرام
  3. افزایش بازدید پست تلگرام

روشهای افزایش اعضای کانال تلگرام  در مطلب “بالا بردن ممبر کانال تلگرام” به طور کامل توضیح داده شد. ساده ترین و بهترین روش برای افزایش سریع تعداد اعضا، خرید ممبر تلگرام است. این کار میتواند در حداقل زمان اعضای کانال تلگرام شما را از نود هزار تا سیصد و هشتاد هزار عضو افزایش دهد. که تعداد بسیار قابل توجهی است. در صورت تمایل امکان افزایش این تعداد نیز تا هر عدد دلخواه وجود دارد.

یکی از ارزانترین و مطمئن ترین سایتها برای خرید ممبر تلگرام سایت یاقوت است. یاقوت در حال حاضر بالا بردن عضو تلگرام را به چند روش انجام می دهد:

  1. خرید ممبر اجباری تلگرام
  2. خرید ممبر اختیاری (پاپ) تلگرام
  3. خرید ممبر هیدن تلگرام

برای اطلاع از نحوه دقیق این موراد میتوانید به مطلب “خرید عضو کانال تلگرام” مراجعه فرمایید.