۱۳۹۸/۰۴/۰۹

خرید ممبر اجباری تلگرام

 

اگر کانال تلگرامی ایجاد کرده اید و میخواهید تعداد ممبرهای آن را افزایش دهید، باید با اصول بالابردن ممبر کانال تلگرام و اصول حفظ اعضای کانال تلگرام اشنا باشید. تمام اصول را رعایت کنید و سپس به خرید ممبر کانال تلگرام بپردازید. در این مطلب به یکی از راههای افزایش ممبر یعنی ” خرید ممبر اجباری تلگرام” می پردازیم.

 

برای اینکه بتوانید کابران تلگرام را به صورت اجباری به کانال خود اضافه کنید، باید از اپلیکیشنهای غیر رسمی تلگرام استفاده کنید. اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام طلایی، موبوگرام و …. در این حالت میتوانید کابرانی را که عضو این اپلیمیشنها هستند، به کانال تلگرام خود اضافه کنید.

در این حالت در ابتدا اعضای کانال شما به سرعت افزوده می شود . همانطور که از عنوان “خرید ممبر اجباری تلگرام” پیداست، این عضویت به صورت اجباری بوده و کابران با تصمیم خود در کانال شما عضو نشده اند. به همین دلیل در صورتیکه محتوای کانال برای آنها جذاب و مفید نباشد، ممکن است کانال شما را ترک کنند. به همین دلیل نرخ ریزش در این روش از دیگر روشهای خرید عضو کانال تلگرام بیشتر است.

 

 

خرید ممبر اجباری تلگرام

 

 

میتوان از روش های دیگر خرید عضو کانال تلگرام استفاده کرد، تا نرخ ریزش کمتری را شاهد باشیم. خرید ممبر هیدن تلگرام و خرید ممبر اختیاری تلگرام از این نوعند.

برای دیدن انواع پکیجها خرید عضو تلگرام و خرید آن ها میتوانید به سایت یاقوت مراجعه فرمایید.

 

مطالب زیر میتواند به شما کمک کند:

چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟

دلایل ریزش اعضای کانال تلگرام و جلوگیری از آن

حفظ اعضای کانال تلگرام

افزایش بازدید پست تلگرام