۱۳۹۸/۰۴/۰۵

ممبر فیک تلگرام چیست؟

بیشتر ما عنوان ممبر فیک تلگرام را شنیده ایم. در این مطلب میخواهیم ببینیم ممبر فیک تلگرام چیست و چه سودی دارد؟

 

ممبر فیک تلگرام چیست؟

 

همانطور که از نامش مشخص است ممبر فیک به معنی ممبر غیرواقعی است. تلگرام اجازه ثبت نام با شماره های مجازی آمریکا را به کاربران می دهد. همین امر زمینه ایجاد ممبرهای فیک تلگرامی را فراهم میکند.

 

 

ممبر فیک تلگرام چیست؟

 

ممبر فیک تلگرام چه سودی دارد؟

 

همانطور که در مطلب ” بالابردن ممبر کانال تلگرام” قید کردیم، کانالهای تلگرامی به دنبال افزایش ممبر خود هستند . افزایش ممبر کانال تلگرام یعنی افزایش اعتبار، افزایش بازدید کانال تلگرام و در نهایت افزایش سوددهی و تامین اهداف صاحبان آن.

همین امر باعث می شود ادمین ها و صاحبان کسب و کار به دنبال بالابردن ممبر کانال تلگرام خود باشند. یکی از روشهای تامین این هدف ممبرهای فیک تلگرام هستند. ممبرهای فیک تلگرام تنها باعث می شوند تعداد اعضای کانال تلگرام در نظر مخاطبین زیاد به نظر برسند و بقیه افراد به عضویت در کانال ترغیب شوند.

 

راه ایجاد ممبر فیک تلگرام

 

اگر وقت و حوصله داشته باشید، میتوانید خودتان یکی یکی با شماره های مجازی عضو تلگرام شوید و بعد این شماره ها را در کانال تلگرام خود اضافه نمایید. اما این کار از وقت و توان بیشتر افراد خارج است، به همین دلیل انجام آن را برون سپاری میکنند و خرید ممبر فیک تلگرام را ترجیح می دهند.

 

ایراد ممبر فیک تلگرام

 

این ممبرهای فیک تاثیری در تعداد بازدید پستها ندارند و نمی توانند پستهای کانال را به دیگر گروهها بفرستند. بنابراین تنها نمایشی هستند و میتوانند منجر به بالابردن ممبر کانال تلگرام شوند.

 

چگونه ممبر فیک تلگرام را در کانال ها تشخیص بدهید؟

 

زمانی که وارد یک کانال تلگرامی می شوید، ممکن است از خود بپرسید آیا این تعداد عضو واقعی هستند؟ و آیا این کانال قابل اطمینان است یا خیر. یکی از راههایی که به شما کمک میکند، ممبر فیک تلگرام را در کانال ها تشخیص بدهید،مقایسه تعداد اعضای کانال تلگرام با تعداد بازدید پستهای آن است. اگر اختلاف این دو عدد بسیار زیاد باشد، مشخص می شود، بسیاری از ممبرها فیک هستند.

 

با توجه به موارد بالا در صورتیکه به نبال افزایش ممبر کانال تلگرام خود هستید، بهتر این است که، هزینه خود را صرف خرید ممبر اختیاری تلگرام یا خرید ممبر اجباری تلگرام کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. در این حالت ممبرها واقعی هستند. مطلب خرید عضو کانال تلگرام در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

 

مطالب زیر نیز ممکن است، برایتان مفید باشد:

 

چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟

دلایل ریزش اعضای کانال تلگرام و جلوگیری از آن

حفظ اعضای کانال تلگرام

افزایش بازدید پست تلگرام