۱۳۹۸/۰۷/۰۲

نصب تضمینی اپلیکیشن اندروید و iOS

نصب تضمینی اپلیکیشن : امروزه پیشرفت تکنولوژی و فراگیرشدن استفاده از تلفن های هوشمند برای انجام کارهای روزمره باعث شده که شرکت ها و کسب و کارهای مختلف ، خدمات خود را در بستر اپلیکیشن ها ارائه کنند.

میزان نصب و افزایش مخاطبان هر اپلیکیشن با نوع و میزان تبلیغاتی که می کنید رابطه مستقیم دارد، هرچه بیشتر تبلیغات هدفمندتری برای نصب اپلیکیشن خود داشته باشید، میزان مخاطبانات افزایش پیدا می کند.

تیم افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن یاقوت با استفاده از بسترهای تبلیغاتی مختلف و انحصاری خود می تواند، برای اپلیکیشن شما بهترین مخاطبان را به صورت هدفمند جذب کند.

 

نصب تضمینی

 

روش نصب تضمینی اپلیکیشن چیست؟

پارامترهای مختلفی برای بهبود بازدهی نصب اپلیکیشن ها موثر هستند، پارامترهایی مانند ساعت و روز تبلیغ، نوع بستر تبلیغاتی که اپلیکیشن در آن تبلیغ می شود، مرتبط بودن فضای تبلیغاتی با اپلیکیشن شما و … که جمع بندی و استفاده از این فاکتورها، نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد.

تیم سایت یاقوت با بهره گیری از بسترهای تبلیغاتی مختلف مانند شبکه های اجتماعی، تلگرام و … ابتدا اقدام به تهیه پروپزال تبلیغاتی هدفمند برای اپلیکیشن شما کرده ، سپس باتوجه به پنل شمارش نصب اپلیکیشن شما، اقدام به شروع تبلیغات برای گرفتن بیشترین نصب برای اپلیکیشن شما می کنند

 

مناسب ترین قیمت نصب تضمینی اپلیکیشن همراه با بیشترین بازدهی را با یاقوت تجربه کنید

 

نصب تضمینی اپلیکیشن

 

هزینه نصب اپلیکیشن چقدر است ؟

هزینه نصب برای هر اپلیکیشن متفاوت است، ویژگی هایی مانند حجم اپ، نام و دسته بندی فعالیت اپ و … در تعیین این عدد تاثیرگذار است.

 

حجم اپلیکیشن :  هرچه حجم اپلیکیشن شما کمتر باشد، دانلود و نصب آن سریع تر انجام می شود که این باعث کسب بیشتر مخاطب برای اپ شما می شود.

نام و موضوع اپلیکیشن : موضوع اپلیکیشن یکی از مهم ترین پارامترهای تعیین قیمت برای نصب تضمینی اپلیکیشن است، برای مثال اپ های خدمات آنلاین برای نصب نیاز به هزینه بیشتری نسبت به اپ های موسیقی و ویدیو دارند.

سیستم عامل مقصد اپلیکیشن ( اندرویدی یا iOS بودن اپ ) : باتوجه به فراگیری بیشتر گوشی های هوشمند اندرویدی نسبت به گوشی های شرکت اپل، بازدهی نصب تضمینی برای اپلیکیشن هایی که بر پایه Android نوشته می شوند بیشتر از اپلیکیشن هایی است که برای گوشی های هوشمند شرکت apple یا همان سیستم عامل iOS می باشد.

 

 

در نصب تضمینی شما فقط به ازای هر نصبی که انجام می شود هزینه پرداخت می کنید ( پرداخت به ازای نصب اپلیکیشن ) و نیازی به پرداخت هزینه برای تبلیغات ندارید.

 

چرا باید از نصب تضمینی اپلیکیشن استفاده کنیم؟

شما زمانی می توانید از برنامه اندرویدی خود کسب درآمد داشته باشید که دارای مخاطب و نصب بالایی باشید، اما مهم ترین مشکل همیشه این بوده که چطور برنامه و اپلیکیشنی را که طراحی کرده ایم را به کاربران بی شمار فضای مجازی نمایش دهیم تا بتوانیم نصب بیشتری بگیریم؟ تیم یاقوت با استفاده از سرویس نصب تضمینی یا به عبارتی پرداخت به ازای نصب (CPI) بهترین و هدفمندترین راه برای کمک به شما را آماده کرده است.

حهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید