۱۳۹۸/۰۴/۰۴

چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم

در مطلب ” بالا بردن ممبر کانال تلگرام” به طور مفصل در مورد راههایی که برای افزایش ممبر کانال تلگرام وجود دارد، صحبت کردیم. در این مطلب نیز میخواهیم ببنیم، چه موارد دیگری وجود دارند که با انجام آن ها می توانیم اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم.

 

 

چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم

 

 

۱- انتخاب عنوان، لوگو و لینک مناسب برای کانال

 

انتخاب عنوان مرتبط و مناسب با استفاده از عبارات کوتاه به طوری که کاملا هدف کانال را به مخاطبین برساند بسیار حائز اهمیت است. همچنین باید توجه کرد که لوگویی که برای کانال تلگرام خود انتخاب می کنید، مرتبط و در صورت امکان توسط گرافیستها طراحی شده باشد.

 

۲- استفاده از شبکه های اجتماعی

 

برای اینکه کانال تلگرامش ما توسط تعداد بیشتری از مردم شناخته شود، میتوانید از دیگر شبکه های اجتماعی نظیر توییتر، فیس بوک و اینستاگرام استفاده نمایید. به این صورت که کانال تلگرام خود را در سه شبکه اجتماعی یاد شده با ایتمهای کابرپسند معرفی کنید و لینک آن را برای دسترسی مخاطبین خود در مطلب ارسالی قرار دهید. همچنین در بیوی اینستاگرام خود امکان گذاشتن لینک تلگرام را دارید.

اما قدم مهمتر برای استفاده از فضای شبکه های اجتماعی این است که در تمام ان ها پیجی مخصوص جدا از پیج شخصی خود ایجاد کنید . و به طور فعال در پیجهای کاری شبکه های اجتماعی خود حضور داشته باشید. با کابران تعامل کتید. پاسخشان را به صورت آنلاین بدهید و آن ها را به کانال تلگرام خود هدایت کنید.

 

۳- ارسال پیامک

 

راه دیگری که میتواند برای بالابردن ممبر تلگرام مفید باشد، ارسال پیامک های عمومی و سراسری است. این کار با عضویت در سامانه های پیامک رسان انجام می شود. به این ترتیب می توانید با هزینه ای کم ، در یک پیام کوتاه به معرفی کانال تلگرام خود بپردازید و لینک کانال خود را برای عضویت داخل پیامک قرار دهید.

 

۴- درج لینک کانال تلگرام زیر هر پست

 

زیر هر پستی که در کانال تلگرام خود میگذارید لینک کانال خود را هم قرار دهید. به این صورت با انتشار پست شما در کانالهای دیگر کاربران به راحتی میتوانند وارد کانال شما شده و عضو شوند.

 

۵- گذاشتن پست های ویدئویی در کانال تلگرام

 

گاهی یک تصویر یا ویدئو تاثیرگذاری بسیار بیشتری از چندین خط توضیح و نوشته دارد. ویدئوهای کوتاه برای کابران جذاب است و همینطور میتواند در معرفی کسب و کار شما بسیار موثر باشد.

۶- ارائه تخفیف های دوره ای

 

اگر کانال تلگرام شما قرار است، برای فروش محصولات استفاده شود، بهتر است گاهی تخفیفهایی روی کانال خود قرار دهید و به مشتریانتان بگویید برای آگاهی از زمان تخفیف ها باید عضو کانال تلگرامتان باشند. همینطور میتوانید در ازای خرید از کانال تلگرام به مشتریان خود به قید قرعه جوایزی اختصاص دهید. این قبیل اقدامات منجر به تشویق کاربران که عضویت در کانال خواهد شد.

 

این اقدامات به شما کمک میکنند، تا اعضای کانال تلگرام خود را افزایش دهید. مطالب زیر نیز در این راستا به شما کمک خواهند کرد:

 

افزایش ممبر کانال تلگرام

خرید عضو کانال تلگرام

افزایش بازدید پست تلگرام

آموزش ترفندهای تلگرام